Indie hry vydané mezi 14. a 20. prosincem 2020

Máme tu další týden a s ním i vydání nových indie titulů. Tentokrát nás zaujala velmi zajímavá budovatelská strategie Airborne Kingdon, kooperativni hra Shakes on a Plane, maňásková šílenost Howdy, Jacob, neobvyklá manažerská hra Mech Engineer a logická hra Frick, Inc.

HOWDY, JACOB!

Howdy, Jacob! je logická hra, ve které hledáte skryté předměty. Mix živých herců, maňásků a kresleného bizarního světa, ve kterém musíte vycvičit nového herce (jelikož ten poslední byl zabit), vás jistě pobaví. Hru pořídíte za zhruba 215 Kč na Steamu.

Shakes on a Plane

Shakes on a Plane je chaotická kooperativní hra, kde ovládáte posádku letadla, která má za úkol servírovat pokrmy a obsloužit všechny pasažéry dříve, než přistanete. Hra je velmi podobná Overcooked a užijete si ji nejlépe až se 4 svými kamarády. K dostání na Steamu za cca 395 Kč.

Mech Engineer

Mech Engineer je manažerská hra o sestavování obřích bojových robotů. Budete je vybavovat zbraněmi, spravovat zdroje a nakonec je vysílat do boje. Mechy nemůžete ovládat přímo, takže o jejich osudu rozhodnou jen vaše strategická rozhodnutí. Hru koupíte v předběžném přístupu na Steamu za cca 330 Kč.

Airborne Kingdom

Airborne Kingdom je městská stavitelská strategie, ale nezvykle zasazená na oblohu. Vaše město budete stavět vysoko v oblacích, ovládat jeho let, ale i čelit jedinečným výzvám, které tato premisa představuje. Připravte se na zkoumání světa z ptačí perspektivy, řízení rovnováhy létajícího kolosu nebo jednání s pozemními královstvími. Hra vychází exkluzivně na Epic Storu za 550 Kč

Frick, Inc.

Frick, Inc. je hra, kterou prostě musíte koupit. Jedná se o malou logickou hříčku, kde za pomoci dálkového ovládání pohybujete různými stroji a snažíte se je přesunout z bodu A do bodu B. To není nic výjimečného, ale hra pochází od autora jménem Kenney, který nejen začínajícím herním vývojářům pravidelně dodává skvělou grafiku a to úplně zdarma. Koupí jeho hry na Steamu za necelých 90 Kč ho tudíž podpoříte v dalším snažení.

Zdroj: www.ind13.com